Орендувати у нас квартиру дуже просто. Для початку Вам необхідно підібрати необхідний варіант. Подивіться фотографії, почитайте опис квартир або просто зателефонуйте нам та розкажіть про свої побажання.

   Вам надається можливість вибрати квартиру на свій смак. У будь-якому вибраному Вами варіанті гарантовано чекатиме чистота, затишок, свіжа постільна білизна та рушники. Ми пропонуємо квартири в центрі міста, в безпосередній близькості від станцій метро та визначних пам’яток Харкова. Всі варіанти обладнані гарними меблями, сантехнікою, посудом та всім необхідним для відпочинку.

   Якщо Ви у відрядженні, ми надаємо всі необхідні документи для бухгалтерії.

   Ціни можуть змінюватися і залежить від кількості людей, що в ній проживають.

   Час поселення в квартиру-14.00, час виселення-12.00

   Як забронювати варіант, що сподобався:

   Якщо квартира потрібна на одну добу, то рекомендуємо телефонувати нам за день до бажаної дати заселення. Квартири на день-два наперед не бронюються. А ось підібрати Вам підходящий варіант за день або в день заселення ми зможемо (за їх наявності).

   Якщо Вам потрібна квартира на три дні і більше, Ви можете її забронювати заздалегідь. Для цього необхідно зателефонувати нам та повідомити про свій вибір.

   Головна умова – попередня оплата першої доби проживання, передоплата входить у вартість проживання. Таким чином Ви гарантуєте бронювання квартири. Це підтвердить серйозність Ваших намірів. У цьому випадку ми гарантуємо вибрану квартиру на вказаний період.

   Також, при поселенні, Ви сплачуєте заставу на випадок шкоди (у розмірі доби проживання), яка повертається після прибирання квартири за умови відсутності завданих збитків. Також, у квартирах ЗАБОРОНЕНО КУРІННЯ (штраф у розмірі доби проживання).

   Ми будемо вдячні, якщо Ви забронюєте квартиру заздалегідь.
Якщо Ваші плани зміняться, і Ви відмовитеся від поселення, передплата за першу добу проживання не повертається. Це пов’язано з тим, що ми зазнаємо збитків у зв’язку з простоєм апартаментів, які бронюються для Вас.

   Клієнтам, які проживають у нас від 5 діб-надаються знижки!